Niedziela Wniebowstąpienie Pańskie – 12 maja 2024r.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy w tygodniu po Mszy św., a w niedziele i święta o godz. 17.30. W każdą środę maja po nabożeństwie w kościele ok. godz. 19.00 modlimy się przy kapliczkach w naszej parafii. W środę 15 maja zapraszamy na litanię do Matki Bożej przy kapliczce na rogu ulic Łódzkiej i Chełmskiej.

Bardzo dziękuję Pani Joannie Kaźmierskiej za odnowienie figury Matki Bożej w kapliczce przy ul. Chełmskiej i Łagiewnickiej

W czwartek 16 maja o godz. 19.00 zapraszam na spotkanie informacyjne rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do Pierwszej Komunii św. w naszej parafii.

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkanie grupy synodalnej, które odbędzie się w piątek po wieczornej Mszy świętej o godz. 19:00, w domu parafialnym w sali na górze.

Po Mszy wieczornej w sobotę od godz. 19:00 do godz. 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, zakończona apelem jasnogórskim.

Można przynosić, za co dziękuję płatki kwiatów na procesję Bożego Ciała.

W kruchcie kościoła można nabyć prasę katolicką.

Dziękuje za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W sobotę na godz. 8,00 do sprzątania zapraszam mieszkańców ulic: Długa, Owocowa, Zawiszy, Łagiewnicka (numery do ulicy Owocowej).

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odszedł śp. Krzysztof Junczyk – lat 69, mieszkał przy ul. Akacjowej.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków . Amen